Praca w Holandii od zaraz - Z GWARANCJĄ GODZIN NA UMOWIE!

inne

Praca Starachowice, Holandii Starachowice, zaraz Starachowice, GWARANCJĄ Starachowice, GODZIN Starachowice, UMOWIE! Starachowice

OPIS
Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji- żywność, kwiaty, cebulki kwiatowe, itp. - stawki od 11,52€ brutto/godzina

Opis stanowiska:

prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów spożywczych
prace w magazynie
prace przy cebulkach kwiatowych
prace polowe - zrywanie kwiatów, plewienie, zbiory
prace w szklarni z warzywami i kwiatami

Wymagania:

motywacja
dostępność przynajmniej na miesiąc

Oferujemy:

stawki godzinowe od 11,52€ brutto
legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
ubezpieczenie holenderskie
dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
zakwaterowanie
codzienne darmowe dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
pomoc polskiego koordynatora
cotygodniowe wypłaty na konto
możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128, 690184833

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 382

nr ogłoszenia: 18049